BOBROWNIKI – Za nami koncert charytatywny „Hity PRL” w Sączowie

03.11.2016, 15:25

28 października w Domu Kultury w Sączowie odbył się koncert charytatywny Gramy dla Wiktorii, w którym wzięli udział przyjaciele dziewczyny oraz zaproszeni artyści polskiej sceny muzycznej.

Wiktoria to 18 letnia dziewczyna, która w swoim życiu przeszła wiele operacji.  Urodziła się z nogą krótszą o 6 cm od drugiej ze stopą końsko – szpotawą. Dziś zbiera na kolejną operację, która odbyć się może jedynie za granicą, jednak wciąż brakuje całkowitej sumy pieniężnej do jej przeprowadzenia. Koncert miał na celu przede wszystkim zbiórkę, która pomoże w spełnieniu marzenia Wiktorii, a zarazem powrotu do pełnej sprawności. Mieszkańcy gminy jak zwykle nie zawiedli! Licznie przybyli w piątkowy wieczór do Domu Kultury by wspierając nastoletnią dziewczynę spędzić wieczór przy muzyce na żywo!

Kierownik  Domu Kultury w Sączowie, Barbara Gajdzińska przywitała wszystkich zgromadzonych gości i mieszkańców otwierając jednocześnie wieczór pełen atrakcji i występów. Koncert rozpoczął się występami koleżanek i kolegów Wiktorii. Repertuary muzyczne oraz układy taneczne nagrodzone były wielkimi brawami. Po zejściu ze sceny młodych artystów przyszedł czas na bardziej doświadczonych muzyków. Resztę wieczoru umilili nam artyści z zespołów takich jak Armia, Feel, De Press, Gang Olsena, którym niewątpliwie udało się przenieść wszystkich w okres dawnych lat jak również rozbudzić nutkę nostalgii koncertem pn. „Za czym kolejka ta stoi”. Piosenki między innymi Maryli Rodowicz, Karin Stanek czy Katarzyny Sobczyk rozkołysały całą publiczność. Utwory wykonywał na żywo zespół w składzie: Adrianna Wójcikowska, Justyna Porębska, Daria Porębska, Aleksandra Stano, Paweł Pawłowski, Radek Mokrus, Rafał Mazur oraz Bronek Lewandowski.

Podczas występu cały czas trwała zbiórka pieniężna na rzecz Wiktorii. W ten jakże piękny i rozśpiewany wieczór udało się zebrać  6 207 zł.

 

źródło: www.bobrowniki.pl

Partnerzy