SIEWIERZ – Przemsza „przespała” drugą połowę

05.11.2016, 16:43

Przemsza Siewierz niestety uległa na własnym obiekcie Górnikowi Piaski 3-4 (2-1) w meczu XV kolejki IV ligi. Siewierzanie prowadzili już 2-0, po pięknym uderzeniu Rafała Wawrzyńczoka bezpośrednio z rzutu wolnego i po fantastycznym strzale zza szesnastki Marcina Czerwińskiego.

Niestety goście zdobyli do przerwy kontaktowego gola, a po przerwie po naszych błędach i szybkich kontrach dołożyli kolejne trzy. W doliczonym czasie gry rozmiary porażki zmniejszył Daniel Tukaj po bramce z rzutu karnego. Bronią piłkarzy Górnika były dziś kontrataki, którymi nękali naszą defensywę przez niemal całą drugą połowę, a nasi zawodnicy niestety w drugiej odsłonie nie zagrali na poziomie z ostatnich dobrych występów, zabrakło chyba nieco sił i może … motywacji. Wkrótce więcej …