SIEWIERZ – LKS Przemsza Siewierz w finale Pucharu Polski

10.11.2016, 8:51

Piłkarze Przemszy Siewierz pokonali w V rundzie (1/2  finału) Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Sosnowiec 4-0 (1-0) AKS Niwkę na ich stadionie. W pierwszej połowie (27 minuta) prowadzenie LKS-owi dał Czerwiński po golu z rzutu karnego.W drugiej połowie worek z bramkami się rozwiązał i kolejne gole zdobyli ponownie Czerwiński (55 min.), Ból (65 min.) i Majchrowski (80 min.) i podopieczni trenera Łukasika bez większego problemu awansowali dalej. Siewierzanie powtórzyli wyczyn z sezonu 2008/2009 gdzie również dotarli do finału pucharu Podokręgu Sosnowiec. Najprawdopodobniej na wiosnę i na Stadionie Ludowym Przemsza zmierzy się ze zwycięzcą drugiego półfinału: Warta Zawiercie – RKS Grodziec, który został przełożony na 26 listopada br.

Przemsza: Borecki – Pająk, Syga, Tokarz (2 poł. Tora), Fredyk (Niesyto), Drapała (Tutaj), Wawrzyńczok, Krawczyk, Czerwiński, Ból, Zawadzki (Majchrowski).