ZAWIERCIE – Wnuki kontra Dziadkowie i Rodzice

12.06.2017, 21:36

12 czerwca 2017 roku w grupie Leśne Duszki z Przedszkola nr 2 im. Misia Uszatka w Zawierciu odbył się I Turniej Piłki Nożnej pod hasłem ” Wnuki kontra Dziadkowie i Rodzice.

Przedszkolaki zaprosiły swoich najbliższych ( Babcie , Dziadziusiów i Rodziców ) aby rozegrać mecz piłki nożnej . Dzieci podzieliły się na dwie drużyny, ich najbliżsi również stanowili dwie drużyny.Mecz sędziował znakomity sędzia Pan Rafał Gaweł. Jako pierwsi zagrali chłopcy przeciwko dziadziusiom i rodzicom .- rywalizacja była zaciekła, wszyscy wykazali się znakomitymi umiejętnościami. Oczywiście wygrała drużyna chłopców 3; 1 . Jako drudzy zagrali: dziewczynki z chłopcami przeciwko babci, dziadziusiom i rodzicom- rywalizacja również była zacięta, wszyscy grali znakomicie. Wygrał zespół dziewczynek 5: 1. Na twarzach wszystkich gościł uśmiech i zadowolenie.Za wspaniałe zmagania sportowe i zdrową rywalizację wszyscy uczestnicy  Turnieju otrzymali pamiątkowe dyplomy, które wręczyła Pani Dyrektor Danuta Cuber.

Mimo przegranej dorośli cieszyli się wspólnie ze swoimi milusińskimi i już szykują się do II Turnieju Piłki Nożnej. Rozgrywki piłkarskie przygotowała Ilona Mach.

Partnerzy