ZAWIERCIE – Amerykański inwestor rozpoczął rekrutację

12.03.2018, 8:36

Już w czerwcu br., nasz inwestor, firma AXA Stenman Poland zamierza uruchomić nowoczesną fabrykę okuć budowlanych przy ulicy Technologicznej w Strefie Aktywności Gospodarczej Zawiercia w której docelowo ma pracować około 150 osób. Inwestycja ta związana jest z przeniesieniem produkcji firmy z Siewierza do Zawiercia. Stąd też 5 lutego w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Zawierciu zorganizowano spotkanie na którym przedstawiciele firmy przybliżyli specyfikę stanowisk pracy, wymagania stawiane pracownikom, możliwości rozwoju osobistego i zawodowego pracowników oraz aktualne i przyszłe oferty pracy.

Spotkanie to było pierwszym etapem rekrutacji, na którym zaoferowano 13 miejsc pracy dostępnych od zaraz. Kolejne oferty będą się pojawiać w miarę przenoszenia zakładu i jego dalszej rozbudowy. Kolejną rekrutację firma Axa Stenman Poland planuje przeprowadzić na przełomie marca i kwietnia br.

Bliższe informacje o rekrutacji można uzyskać kontaktując się bezpośrednio z siedzibą inwestora pod adresem: Axa Stenman Poland Sp. z o.o., ul. Warszawska 89, 42-470 Siewierz, nr tel; 32/678 11 21, email: biuro@allegion.com

żródło: www.park.zawiercie.eu

Partnerzy