KROCZYCE – Saab na szlaku zamków Jury Krakowsko-Częstochowskiej

08.05.2018, 14:08

W dniu 19 maja 2018r na ternie gminy Kroczyce i w jej okolicach odbędzie się IV Rajd Jurajski o Puchar Wójta Gminy Kroczyce z cyklu: „Saab na szlaku zamków Jury Krakowsko-Częstochowskiej”.

Celem spotkania organizowanego przez lokalne grupy zrzeszające miłośników Saaba`a jest promocja gminy Kroczyce i atrakcje Jury Krakowsko-Częstochowskiej, które miłośnicy tej szwedzkiej marki motoryzacyjnej podziwiać będą na trasie rajdu.

Organizatorzy zapewniają uczestnikom szereg atrakcji podczas rajdu turystyczno-krajoznawczego wzorowanego na rajdach regularnościowych. Na liczącej ponad 180 km. trasie wytyczonej krętymi drogami w pięknych okolicznościach przyrody Jury Krakowsko-Częstochowskiej współzawodniczyć będzie ponad 60 załóg z całej Polski i Słowacji.

W imprezie wezmą udział zarówno klasyczne modele lat 60-tych, 70-tych i 80-tych jak i modele z ostatnich lat produkcji Saab`a, które będzie można podziwiać w sobotę 19 maja na parkingu przy kościele św. Jacka i św. Marii Magdaleny w Kroczycach już od godziny 8.00.

Na trasę rajdu załogi będą startować od godziny 10.00 w odstępach jednominutowych.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców do kibicowania załogom przed i podczas startu oraz na całej trasie rajdu.

Oficjalnymi partnerami IV Rajdu Jurajskiego są:
Gmina Kroczyce
Saab Klub Polska

Partnerzy