ZAWIERCIE – Konkurs na małe granty FIO w Województwie Śląskim

20.07.2018, 15:39

Dzisiaj w sali Miejskiego Ośrodka Kultury w Zawierciu odbyło się spotkanie informacyjne w sprawie konkursu grantowego „Śląskie Lokalnie 2018-2019”.

Spotkanie było prowadzone przez koordynatorów projektu, którzy omówili najważniejsze kwestie związane z przygotowaniem i realizacją wniosków w ramach programu Śląskie Lokalnie na lata 2018-2019.

Celem projektu jest rozwój młodych organizacji oraz grup nieformalnych z terenu województwa śląskiego poprzez zorganizowanie konkursu grantowego, w ramach którego będą mogły pozyskać środki na realizację tych celów.

W trakcie trwania dwuletniego projektu ogłoszone zostaną dwa nabory w konkursie mikrograntowym: w lipcu 2018 r. oraz w styczniu 2019 r. Każdy nabór będzie trwał 30 dni. Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu 21 dni kalendarzowych.

Wnioski można składać za pośrednictwem platformy Witkac.pl. Nabór w tegorocznej edycji konkursu potrwa do 19.08.2018 r. Regulamin konkursu oraz wzory dokumentów znajdują się na stronie www.fioslaskie.com w zakładce Dokumenty.

Wszelkie informacje dotyczące konkursu dostępne są na stronie: https://www.fioslaskie.com/oprojekcie

Partnerzy