REGION – Mamo, kiedy do mnie wrócisz? Obudźmy Wiolettę

07.03.2019, 12:25


W październiku 2017 roku będąca w trzecim miesiącu ciąży Wioletta Szyłejko miała wypadek samochodowy. W wyniku obrażeń, 24 letnia wówczas dziewczyna, zapadła w śpiączkę i przeszła dwie skomplikowane operacje mózgu. Kilka miesięcy po wypadku zdarzył się cud i na świat przyszła córka Wioletty.

Mama Wioli  pragnie by jej córka wybrudziła się ze śpiączki. Aktualnie młoda będzinianka poddawana jest terapii refundowanej częściowo przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Dzięki terapii stan zdrowia Wioletty poprawia się, na przestrzeni ostatnich miesięcy 26-latka zrobiła postępy.

NFZ będzie refundował leczenie Wioletty jeszcze przez kilka miesięcy, dalsze leczenie rodzina będzie musiała pokryć z własnej kieszeni, dlatego na portalu SiePomaga ruszyła zbiórka pieniędzy.

Córeczka Wioli ma już rok, niestety Nikola wciąż nie wie, co to znaczy zabawa z mamą. Dzięki wsparciu leczenia będzinianki możemy to zmienić.

Leczenie Wioletty możecie wesprzeć poprzez wpłaty na portalu SiePomaga (kliknij tutaj). Możecie również przekazać 1% podatku na leczenie będzinianki.

 

 

Partnerzy