ZAWIERCIE – Przed nami siatkarskie święto

16.02.2017, 8:56

Aluron Virtu Warta Zawiercie kończy w sobotę 18 lutego rundę zasadniczą I ligi. Rywalem naszej drużyny będzie Exact Systems Norwid Częstochowa.

Po pewnym zwycięstwie nad TS Victorią PWSZ Wałbrzych przychodzi czas na ostatni akcent rundy zasadniczej. W pierwszym spotkaniu Aluron Virtu pokonał częstochowian 3:0. Wierzymy, że razem z Tobą na trybunach Aluron Virtu ponownie pokona Exact Systems.

Podczas meczu wspólnie z Fundacją DKMS będziemy prowadzili rejestrację potencjalnych Dawców szpiku.

Każdy kibic będzie mógł włączyć się do walki z nowotworami krwi! W sobotę 18 lutego wszyscy kibice w wieku 18-55 lat będą mogli zarejestrować się jako potencjalni Dawcy szpiku, a tym samym dać szansę na życie osobom cierpiącym na nowotwory krwi i potrzebującym przeszczepienia. Dlatego oprócz akcesoriów kibica nie zapomnijcie zabrać ze sobą dowodu osobistego lub innego dokumentu tożsamości z numerem PESEL. Stanowisko rejestracyjne będą oznaczone logotypami Fundacji DKMS w charakterystycznych biało-czerwonych barwach. Wolontariusze fundacji będą prowadzić rejestrację, która polega na przeprowadzeniu wywiadu medycznego, wypełnieniu formularza oraz pobraniu wymazu z wewnętrznej strony policzka. Zachęcamy Was i zapraszamy do rejestracji.

Pomożesz? Bo możesz – masz to w genach!

Aluron Virtu Warta Zawiercie – Exact Systems Norwid Częstochowa
18.02 / sobota / godzina 18:00
Hala OSIR II Blanowska 40

Bilety:
3zł – ulgowy
5zł – normalny

 

Partnerzy