Start -> O nas

O nas

Grupa iTVRegion to lokalna telewizja internetowa informująca w globalnym zasięgu o wydarzeniach mających miejsce w Siewierzu, Zawierciu, Ogrodzieńcu, Myszkowie i okolicy tych miast.

Informacje na temat bieżących i ważnych spraw są przez itvSiewierz, itvZawiercie, itvOgrodzieniec,  itvMyszków przekazywane w większości przypadków w formie reportażu, czasem w formie tekstowej. Spersonalizowane portale naszej telewizji na wyłączność dla Siewierza, Zawiercia, Ogrodzieńca i Myszkowa są dostępne pod adresami: www.itvsiewierz.pl, www.itvzawiercie.pl, www.itvogrodzieniec.pl , www.itvmyszkow.pl. Dopełnieniem są także przygotowane  profile poszczególnych oddziałów na faceboku, gdzie pojawiają się linki do materiałów z wydarzeń i realizowanych transmisji na żywo.

Dzięki takiej formie o zasięgu na skalę globalną, możliwe jest oglądanie publikowanych programów i transmisji za pośrednictwem komputerów, laptopów, tabletów oraz telefonów, czyli wszelkiego rodzaju urządzeń mobilnych wyposażonych w system z aplikacją youtube a także w telewizorach typu  tzw. smart tv  z dostępem do Internetu. Ponadto, nadajemy w sieci TV kablowych DG-Net oraz ITComp Jumbox na kanale 106 (itvRegion)

Realizowane przez nas transmisje LIVE dają widzom wiele nowych możliwości.  Chętni będą mogli cofnąć się do wybranego momentu wydarzenia, lub w każdej chwili powrócić do akcji na żywo, a po zakończonej transmisji obejrzeć zarchiwizowany materiał jeszcze raz i w szybki oraz łatwy sposób udostępnić znajomym i rodzinie, bez względu na lokalizację. Transmisje LIVE dotyczą wydarzeń sportowych, koncertów, festynów, debat, mszy świętych i wielu innych inicjatyw. Nowością są także cykliczne programy tematyczne, które pojawiać się będą również jako interaktywne programy na żywo.

Widzowie jako inspiratorzy do podejmowanych przez grupę iTVRegion tematów, mają ogromny wpływ na tematykę realizowanych programów. Czekamy zatem na propozycje. Wystarczy polubić nasz profil, a wszystkie propozycje można wysyłać na adres redakcja@itvregion.pl lub za pośrednictwem facebooka na www.facebook.com/itvregion. Możliwy jest także kontakt z reporterem dyżurnym.

Zachęcamy także do udostępniania naszych materiałów znajomym, aby jeszcze szersze grono mogło dotrzeć do przygotowanych informacji. Przed Siewierzem, Zawierciem, Ogrodzieńcem oraz Myszkowem i ich mieszkańcami otwierają się ogromne perspektywy medialnej promocji na miarę tych nowoczesnych multimedialnych czasów.