OGRODZIENIEC – Trwa rekrutacja na Uniwersytet Dziecięcy w Ogrodzieńcu

03.10.2017, 9:39

Zapisy na Uniwersytet Dziecięcy trwają, a studentem można zostać już w wieku 6 lat! Zajęcia rozpoczną się 21 października.

Uniwersytet Dziecięcy w Ogrodzieńcu rozpoczął swoją działalność w 2014 r. Współorganizatorami inicjatywy są Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej, Urząd Miasta i Gminy Ogrodzieniec oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ogrodzieńcu. Patronem honorowym Uniwersytetu jest Burmistrz Miasta i Gminy Ogrodzieniec. W ofercie Uniwersytetu Dziecięcego w Ogrodzieńcu znajdują się wykłady, warsztaty fakultatywne (m.in. przyrodnicze, fizyczne, chemiczne, informatyczne, kulinarne), organizowane są także wycieczki i konkursy.

Jak zapisać dziecko?
Aby zapisać dziecko na zajęcia Uniwersytetu Dziecięcego w Ogrodzieńcu należy wejść na stronę internetową organizatora: http://www.wsb.edu.pl/ud i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Koszt udziału w wykładach Uniwersytetu Dziecięcego w Ogrodzieńcu to 100 złotych za cały rok nauki. Więcej informacji można znaleźć na stronie Uniwersytetów Dziecięcych WSB http://www.wsb.edu.pl/ud lub uzyskać od organizatorów telefonicznie 32 295 93 15. Ostatnie wolne miejsca czekają na dzieci ciekawe świata

To już 4 rok Uniwersytetu Dziecięcego w Ogrodzieńcu!
Rozbudzamy pasję do nauki, przybliżamy fascynujące zjawiska, pokazujemy różnorodność otaczającego nas świata.
Zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat na niezwykłe spotkania ze światem nauki.
– 10 interaktywnych wykładów z różnych dziedzin
– inspirujące warsztaty – przyroda, fizyka, chemia, kulturoznawstwo, sport, literatura
– konkursy i wycieczki.
Ostatnie wolne miejsca czekają na dzieci ciekawe świata!
Startujemy 21 października. Dowiedz się więcej i zapisz się jeszcze dziś.

źródło: www.ogrodzieniec.p

Partnerzy