PONOWNE OTWARCIE PARKU WODNEGO „JURA” W ŁAZACH

09.06.2020, 6:46

Posłuchaj wypowiedzi Dyrektora Parku Wodnego „JURA” Adriana Kały

12 czerwca ponownie otwarty zostanie Park Wodny „Jura” w Łazach. Okres pandemii, przymusową przerwę, wykorzystaliśmy do remontów i odświeżenia naszego obiektu. Jedną z większych inwestycji był zakup i montaż nowego jacuzzi – przyznaje Adrian Kała, dyrektor kompleksu basenów w Łazach.
Odwiedzający obiekt będą mogli skorzystać ze wszystkich naszych atrakcji, m.in. basenów oraz saun. Obiekt został odnowiony, nie próżnowaliśmy w okresie, gdy nasz Park Wodny był zamknięty. Na razie nie będą organizowane żadne zawody pływackie, popularne szkółki pływackie z czasem wznowią swoje działanie – dodaje Kała.
Park Wodny „Jura” w Łazach wznawiając swoją działania będzie stosował wszelkie obostrzenia, które wynikają z zaleceń Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Pojawią się niezbędne informacje o konieczności zasłaniania twarzy w obiekcie (z wyjątkiem samego pływania lub kąpieli) dezynfekcji rąk, zachowania dystansu 2 metrów w strefie kas, przebieralni i pryszniców. W obiekcie i na basenie będzie ograniczana liczba pływających, na jednym torze pływackim będą mogły ćwiczyć maksimum 4 osoby. Zmienione zostaną zasady korzystania z basenu rekreacyjnego, jacuzzi oraz saun na zapewniające niezbędny dystans.
Park Wodny „Jura” w Łazach w nowym reżimie będzie otwarty w godzinach od 10.00 do 22.00. Podczas pierwszych 2 godzin pierwszeństwo w korzystaniu będą mieli seniorzy. Wszelkie pomocne informacje będzie można odnaleźć na naszej stronie internetowej www.parkwodnyjura.pl – zaznacza Adrian Kała, dyrektor Parku Wodnego „Jura” w Łazach.

Park Wodny „Jura” w Łazach składa się z 25 metrowego basenu pływackiego z 6 torami dla zawodników, basenu szkoleniowo-rekreacyjnego o długości 12,5 metra oraz brodzika dla dzieci o powierzchni około 20 metrów kwadratowych.
Obiekt w Łazach to także sauna sucha i parowa, jacuzzi, zjeżdżalnia, ścianka wspinaczkowa oraz widownia.

info UM Łazy

Partnerzy