„CHCEMY ŚPIEWAĆ PIOSENKI” – KONCERT W RYGORZE SANITARNYM W ŁAZACH

04.09.2020, 10:42

”Chcemy śpiewać piosenki, chcemy tańczyć i grać” – pod takim hasłem Miejski Ośrodek Kultury w Łazach organizuje pierwszy po lockdownie koncert z udziałem publiczności. W najbliższą niedzielę (6.09.2020) około 30 artystów związanych z MOK Łazy wystąpi na „Placu przy fontannie” koło siedziby łazowskiego ośrodka kultury.
Organizując w takiej formie pierwszy koncert od wielu miesięcy chcemy pokazać, że nasz ośrodek cały czas prężnie działa. Było tak w czasie obostrzeń związanych z pandemią i lockdownem. Na początku prowadziliśmy zajęcia online, potem w zaostrzonym rygorze sanitarnym. Wydaliśmy nawet płytę. Teraz te wszystkie osoby chcą pokazać szerszej publiczności swoje umiejętności, stąd idea koncertu w plenerze – podkreśla Grzegorz Piłka, dyrektor MOK Łazy.
Podczas koncertu zaprezentują się instrumentaliści, wokaliści, zespoły wokalne, zespół muzyczny MOK w Łazach a także w niezapomnianych polskich przebojach Męska Grupa Wokalna „TRIO MIO AMORE”. Podczas koncertu zbierane będą także nakrętki w ramach akcji „Pomagamy Sercem”, które następnie trafią do dużego serduszka na skwerku osiedla Polesie.
Koncert odbywać się będzie z zachowaniem wszelkich rygorów związanych z trwającą pandemią. Wchodzący na wygrodzony teren koncertu, będą musieli wypełnić odpowiednią ankietę zdrowotną, zdezynfekować dłonie i mieć ubrane maseczki ochronne. Chcemy także zachować niezbędny dystans społeczny – dodaje dyrektor MOK Łazy.
W przypadku złej pogody koncert zostanie odwołany. Koncertowi patronują „Echa Łaz”.

Partnerzy