MOK Łazy wznawia działalność – ONLINE

17.11.2020, 15:47


MOK ŁAZY ONLINE

Miejski Ośrodek Kultury w Łazach ponownie zdecydował się prowadzić swoją działalność online. Podczas poprzedniego lockdownu łazowski ośrodek działał w taki właśnie sposób, teraz wracamy do tego rozwiązania. Tym bardziej, że spotkało się ono ze sporym zainteresowaniem – podkreśla Grzegorz Piłka, dyrektor MOK Łazy. Oczywiście bardzo ubolewamy nad tym, co się obecnie dzieje i zamknięciem ośrodków kultury. Mamy nadzieję, że zajęcia zdalne potrwają jak najkrócej i wrócimy do pracy stacjonarnej. Chcemy by nasza działalność edukacyjna była na jak najwyższym poziomie, mimo lockdownu – dodaje Piłka.
Zainteresowani ofertą MOK Łazy mogą w tej chwili uczestniczyć w zajęciach online nauki gry na instrumentach, śpiewu, języka angielskiego, plastycznych, Zawieszone są aż do odwołania rytmika, zajęcia teatralne, spotkania Chóru „Semafor”, taniec nowoczesny, zajęcia: Zespołu Tańca Ludowego „Niezapominajka”, Zespołów wokalnych „ŚpiewoNutki” i „Śpiewoludki”.
Zarazem kierownictwo Miejskiego Ośrodka Kultury przypomina o obwiązujących w ośrodku zasadach: noszenia osłony nosa i ust (maseczka/przyłbica), dezynfekcji dłoni, dystansie społecznym i ograniczeniu czasu przebywania w siedzibie MOK Łazy.
Więcej aktualnych informacji na stronie Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach http://www.moklazy.pl/

ZAPRASZAMY TAKŻE NA NASZ PROFIL NA FB

https://www.facebook.com/GminaLazyOfficial/?ref=ts&fref=ts

Partnerzy