VI Jurajski Festiwal Kolęd i Pastorałek – mp3

22.12.2020, 9:11

VI JURAJSKI FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK – ŁAZY 2021

Już po raz szósty w Łazach, w Miejskim Ośrodku Kultury, będzie można usłyszeć najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki, często w oryginalnych aranżacjach. W ubiegłym roku Łazy gościły ponad 1000 osób z całej Polski, tym razem festiwal – z powodu trwającej pandemii – odbywać będzie się online. Zapraszamy solistów, duety, zespoły, chóry w różnym wieku. Czekamy na nagrania w wykonaniu dzieci, młodzieży, dorosłych ora seniorów. Zgłoszenia w formie nagranych prezentacji video należy wysłać do 3 stycznia 2021 do naszego ośrodka. Cieszę się, że nasz festiwal cieszy się coraz większym zainteresowaniem wykonawców w całym kraju – podkreśla Grzegorz Piłka, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach.
Przesłuchania nadesłanych materiałów zaplanowaliśmy na 7-9 stycznia, a koncert podsumowujący 17 stycznia 2021 roku, także w wersji internetowej. Każde zgłoszenia nadesłane w terminie zostanie przesłuchane i weźmie udział w VI Jurajskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek Łazy 2021 – dodaje Grzegorz Piłka.
VI Jurajskiemu Festiwalowi Kolęd i Pastorałek w Łazach patronują Burmistrz Łaz Maciej Kaczyński oraz Starosta zawierciański Gabriel Dors. Partnerami są: Lokalna Grupa Działania „Perła Jury”, Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie oraz Związek Gmin Jurajskich.
W PLIKU MP3 WYPOWIEDŹ GRZEGORZA PIŁKI, DYREKTORA MOK ŁAZY

ZAPRASZAMY TAKŻE NA NASZ PROFIL NA FB

https://www.facebook.com/GminaLazyOfficial/?ref=ts&fref=ts

Partnerzy