Trwają przygotowania w Siewierskim Sztabie WOŚP

14.01.2021, 13:13

31 stycznia Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra już po raz 29ty. W tym roku pieniądze zbierane są dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Tego roczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ze względu na panującą epidemię koronawirusa, jest trudniejszy do zorganizowania, ale nie powstrzymuje to Siewierskich wolontariuszy, od przygotowań do kwestowania w tym dniu, na Siewierskich ulicach.
Oczywiście i my zachęcamy do wrzucania pieniążków do puszek wolontariuszy na terenie naszej gminy, warto równocześnie wiedzieć, w co taki wolontariusz jest wyposażony.
Tego roczny finał nie odbędzie się na Siewierskim Rynku, tak jak to miało miejsce do tej pory. Obecna sytuacja epidemiologiczna, zmusiła organizatorów do przeniesienia znacznej części imprezy do świata wirtualnego, który ostatnimi czasy towarzyszy nam, w coraz to nowych dziedzinach życia.
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jest symbolem rozpoznawalnym na całym świecie, warto tutaj wspomnieć, że sukces zbiórki tkwi w młodych wolontariuszach.
Warto pomagać – to główna idea młodych wolontariuszy, dlatego i my zgodnie z tą ideą zachęcamy Państwa do hojnych datków, na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i jednocześnie dziękujemy całemu siewierskiemu sztabowi, za tak silne zaangażowanie w ten szczytny cel.

Partnerzy