Wakacyjna oferta Gminnego Ośrodka Kultury w Mierzęcicach

12.07.2021, 11:31

Słońce, piękna pogoda, długie dni… wakacje w pełni!
Z tej okazji Gminny Ośrodek Kultury w Mierzęcicach, przygotował dla swych mieszkańców, specjalną ofertę wakacyjną.

Karolina Dymarska:
Gminny Ośrodek Kultury w Mierzęcicach przygotował szeroką ofertę dla mieszkańców naszej gminy. Rozpoczynamy w poniedziałki zajęciami fitness i zumby, są to zajęcia skierowane dla osób powyżej 16 roku życia. We wtorki w miesiącu lipcu odbywają się warsztaty w ramach Kreatywnych Wtorków, w środy mamy Sensoplastykę dla dwóch grup wiekowych, tutaj mogą z tej sensoplastyki skorzystać zarówno młodsze dzieci jak i starsze. W miesiącu sierpniu rozpoczynamy warsztaty malowania na blejtramach, są to warsztaty w plenerze, warsztaty malowania na sztalugach połączone ze śniadaniem dla dzieci, dlatego też ta nazwa „Malowanie na Śniadanie”.

W miesiącu sierpniu ruszamy z kinami plenerowy. Zapraszamy wszystkich mieszkańców naszej gminy całymi rodzinami, ponieważ podczas kin plenerowych, będziemy mieć dwa seanse, pierwszy seans to będzie seans familijny, drugi seans dla widzów starszych. Mamy 4 przystanki, przy Gminnym Ośrodku Kultury w Mierzęcicach, przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Sadowiu, przy Przedszkolu w Nowej Wsi oraz przy Sklepie Kubik w Przeczycach.

Młodych mieszkańców naszej gminy oczywiście serdecznie zapraszamy również na wycieczki. Będą zorganizowane dwie wycieczki w miesiącu sierpniu, pierwsza wycieczka do Bajki Pana Kleksa w Katowicach, druga wycieczka do Agro Skałki w Żorach. W związku z tym, że ilość miejsc będzie ograniczona, zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku, strony internetowej Urzędu Gminy oraz strony internetowej GOK-u, tak aby państwo mogli na bieżąco wiedzieć co się dzieje. Zapraszamy również na animacje, które będą się odbywać podczas imprez organizowanych weekendowo. Zapraszamy również na zakończenie wakacji, które będzie miało miejsce w Boguchwałowicach przy Szkole Podstawowej, tam będzie czekało dużo atrakcji dla dzieciaków więc, serdecznie zapraszamy.

Partnerzy