Myszków – Dwulatek przygnieciony przez bramę

13.10.2016, 14:17

Policjanci z Myszkowa wyjaśniają okoliczności nieszczęśliwego wypadku do którego doszło w Koziegłowach. 2-latek został przygnieciony przez automatyczną bramę wjazdową na posesję. Nieprzytomny chłopiec został przetransportowany śmigłowcem do szpitala.

20 września przed godziną 9.00 oficer dyżurny myszkowskiej komendy został powiadomiony, że w Koziegłowach doszło do wypadku z udziałem dwuletniego dziecka. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że na prywatnej posesji chłopiec został przygnieciony przez automatyczną bramę wjazdową. Lotnicze Pogotowie Ratunkowe przetransportowało nieprzytomnego małoletniego do szpitala. Teraz śledczy wyjaśniają szczegóły i okoliczności tego zdarzenia.

Źródło: http://myszkow.slaska.policja.gov.pl

Zdjęcie: http://myszkow.slaska.policja.gov.pl

Pozostałe:
MYSZKÓW – Zmiana organizacji ruchu na Nieradzie

Od 3 marca do listopada 2020 roku w  związku z realizacją zadania pod nazwą „Przebudowa drogi powiatowej nr 1715 w m. Myszków (Nierada) km 0+043,57 do km 0+537,00 łącznie z robotami na przepuście i przebudową mostu wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu. Jak informuje myszkowski magistrat ruchu zostanie wyłączony obszar od skrzyżowania z DW 791 ul. Zawiercka (obwodnica Myszkowa) w kierunku miejscowości Kopaniny.

Wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu jest konieczne ponieważ przebudowa drogi i obiektu mostowego na rzece Warta, gdzie wymaga całkowitego rozebrania obiektu mostowego oraz konstrukcji drogi na całej jej szerokości, dlatego na okres wykonywania prac przejazd w/w drogą oraz przez most będzie niemożliwy.

Objazd odbywać się będzie przez ulice Zacisze-Nadrzeczna-Włodowska-Nierada. Główny objazd zamkniętego odcinka drogi odbywał się będzie drogą wojewódzką nr 791 oraz drogami powiatowymi zlokalizowanymi na terenie powiatu myszkowskiego oraz powiatu zawierciańskiego.

-czytamy na stronie Urzędu Miejskiego w Myszkowie.

Partnerzy