Myszków – Śmiertelny wypadek w Koziegłowach

13.10.2016, 14:19

DWIE OSOBY NIE ŻYJĄ. TO BILANS TRAGICZNEGO WYPADKU DROGOWEGO, DO KTÓREGO DOSZŁO RANO 21 WRZEŚNIA W KOZIEGŁOWACH. W ZDERZENIU SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO Z DOSTAWCZYM FIATEM, ZGINĄŁ 22-LETNI KIEROWCA I PASAŻER FIATA.

Do zdarzenia doszło około godziny 8.00 na  ulicy Woźnickiej w Koziegłowach. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów drogówki, samochód dostawczy marki Fiat, zderzył się czołowo z jadącym z przeciwnego kierunku samochodem ciężarowym. Śmierć na miejscu ponieśli 22-letni kierowca i pasażer fiata. Droga była zablokowana ponad 3 godziny. Szczegółowe okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia wyjaśniają teraz myszkowscy śledczy.

Źródło: http://myszkow.slaska.policja.gov.pl

Zdjęcie: http://myszkow.slaska.policja.gov.pl

Pozostałe:
MYSZKÓW – Zmiana organizacji ruchu na Nieradzie

Od 3 marca do listopada 2020 roku w  związku z realizacją zadania pod nazwą „Przebudowa drogi powiatowej nr 1715 w m. Myszków (Nierada) km 0+043,57 do km 0+537,00 łącznie z robotami na przepuście i przebudową mostu wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu. Jak informuje myszkowski magistrat ruchu zostanie wyłączony obszar od skrzyżowania z DW 791 ul. Zawiercka (obwodnica Myszkowa) w kierunku miejscowości Kopaniny.

Wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu jest konieczne ponieważ przebudowa drogi i obiektu mostowego na rzece Warta, gdzie wymaga całkowitego rozebrania obiektu mostowego oraz konstrukcji drogi na całej jej szerokości, dlatego na okres wykonywania prac przejazd w/w drogą oraz przez most będzie niemożliwy.

Objazd odbywać się będzie przez ulice Zacisze-Nadrzeczna-Włodowska-Nierada. Główny objazd zamkniętego odcinka drogi odbywał się będzie drogą wojewódzką nr 791 oraz drogami powiatowymi zlokalizowanymi na terenie powiatu myszkowskiego oraz powiatu zawierciańskiego.

-czytamy na stronie Urzędu Miejskiego w Myszkowie.

Partnerzy