Psary – Nowy kompleks sportowy w Dąbiu

13.10.2016, 10:49

9 września o godz. 16.30 odbyło się uroczyste otwarcie terenu rekreacyjno-sportowego znajdującego się wokół budynku naszej szkoły. W ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy teren ten był wielkim placem budowy. I choć wiązały się z tym pewne niedogodności, to dziś, z perspektywy czasu wiemy, że warto było czekać. W nowym roku szkolnym wszyscy uczniowie mają do swojej dyspozycji wielofunkcyjne boisko ze sztuczną murawą, dwie siłownie zewnętrzne oraz nowe parkingi, co szczególnie ważne jest dla ich rodziców. Szkoła zyskała też nowe ogrodzenie i całkowicie przebudowane, bezpieczne wejście główne na szkolną posesję .Na zaproszenie wojta p. T. Sadłonia i p. dyrektor G. Trzcionki na otwarcie terenu rekreacyjno-sportowego przybyło wielu gości, rodziców i uczniów. Byli oni świadkami otwarcia całego kompleksu, symbolicznie przecinając wstęgę i dzieląc się pozytywnymi wrażeniami z pobytu na terenie naszej szkoły i nowo otwartego terenu. Po poświęceniu nowego obiektu przez księdza proboszcza, boisko opanowali uczniowie, którzy wystąpili w programie artystycznym. Na koniec emocjonującego popołudnia wszyscy zajadali się przygotowanymi przez rodziców pieczonkami i ciastami. Było bardzo „pysznie i kalorycznie”, dlatego później każdy z ochotą wziął udział w rogrywkach sportowych na nowym boisku.

Zapraszamy do albumu fotograficznego.

Partnerzy