MYSZKÓW – II edycja Budżetu Partycypacyjnego – rusza głosowanie

16.11.2016, 9:22

Zapraszamy mieszkańców naszego miasta do udziału w głosowaniu na projekty zgłoszone w ramach II edycji Budżetu Partycypacyjnego. Zdecyduj, jak będziesz głosować: przez internet czy bezpośrednio?

Głosowanie przez internet trwać będzie przez 5 dni, od 18 listopada 2016 r. (od godz. 00:00) do 22 listopada 2016 r. (do godziny 18:00). Oddanie głosu przez internet jest najprostszą i najszybszą formą głosowania. Wystarczy wejść na stronę http://www.twojbudzet.miastomyszkow.pl wybrać dzielnicę w której chcesz zagłosować i wypełnić odpowiednie pola w formularzu.

Głosowanie bezpośrednie potrwa 1 dzień, 22 listopada 2016 r. (od godz. 7:30 do godz. 18:00), w następujących dzielnicowych punktach do głosowania:

 1. Będusz – Remiza OSP Będusz, ul. Wyzwolenia 34
 2. Centrum – Miejski Dom Kultury, ul. 3 Maja 15
 3. Mijaczów – Zespół Szkół Publicznych nr 1, ul. Leśna 1
 4. Nowa Wieś – Remiza OSP Nowa Wieś, ul. Nowowiejska 2,
 5. Podlas – Środowiskowy Dom Samopomocy, ul. Gałczyńskiego 7
 6. Pohulanka – Zespół Szkół Publicznych nr 2, ul. Jaworznicka 34
 7. Mrzygłód – Remiza OSP Mrzygłód, ul. Rynek 18
 8. Mrzygłódka – Remisza OSP Mrzygłódka, ul. Pogodna 4
 9. Ciszówka – Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Jedwabna 93

  W związku z tym, że w dzielnicy Mrzygłód, Mrzygłódka i Ciszówka złożono po jednym wniosku nie odbędzie się głosowanie na projekty zgłoszone w tych dzielnicach. Niemniej jednak zapraszamy mieszkańców tych dzielnic do głosowania na inne projekty z pozostałych dzielnic (zabierz ze sobą dokument stwierdzający tożsamość).

  Pamiętaj, że nie musisz głosować w dzielnicy, w której mieszkasz. Możesz wybrać dowolną dzielnicę w Myszkowie, z którą czujesz się związany np. tę w której podoba Ci się złożony projekt.

  Pamiętaj jednak, że głosować można tylko w jednej dzielnicy i tylko raz, wskazując tylko jedno zadanie. Jeżeli oddasz głos w kilku dzielnicach, albo na różne sposoby (przez internet i na karcie papierowej), wszystkie Twoje głosy będą nieważne.

  Więcej informacji oraz listę projektów, na które można zagłosować znaleźć można na stronie internetowej Miasta Myszków: www.miastomyszkow.pl

Partnerzy