SIEWIERZ – Praca szuka człowieka – wolne wakaty w Hotel Natura Residence

22.11.2016, 18:26

PUH Podkowa Sp. z o.o. to obiekt hotelarsko – konferencyjny.
Nasz Hotel mieści się w Siewierzu (20 km od Katowic), 15 minut drogi od Lotniska Pyrzowice.

Hotel Natura Residence to idealne miejsce na pobyt turystyczny i biznesowy. Zapewniamy
gościom komfortowe pokoje, sale konferencyjne i wyśmienitą kuchnię.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik Recepcji

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie wysokiej jakości usług świadczonych przez hotel;
  • Profesjonalną bieżącą obsługę gościa;
  • Zagwarantowanie prawidłowego przebiegu pobytu gościa w hotelu;
  • Informowanie o warunkach pobytu i o usługach dodatkowych świadczonych w hotelu;
  • Dokonywanie niezbędnych formalności związanych z pobytem gościa w hotelu;
  • Meldowanie, wymeldowywanie gości;
  • Pobieranie opłat, wystawianie rachunków i faktur;

Wymagania:

  • Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z klientem;
  • Biegła znajomość języka angielskiego, dodatkowym atutem będzie znajomość innych języków obcych;
  • Doświadczenie w pracy z systemem recepcyjnym będzie dodatkowym atutem;
  • Wykształcenie min. Średnie;
  • Nienaganna prezencja i wysoka kultura osobista;
  • Umiejętność kreowania pozytywnego wizerunku hotelu;
  • Dyspozycyjność i zdolność do pracy w warunkach podwyższonego stresu;
  • Umiejętność pracy w zespole;

Oferujemy:

  • Pełny etat;
  • Atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie;
  • Przyjazna atmosfera w młodym, zgranym zespole;

Pokojowa

Wymagania:

  • Mile widziana praca na podobnym stanowisku;
  • Sumienność i dokładność w pracy;

Zakres obowiązków:

  • Wymiana pościeli oraz jej ewidencja;
  • Wymiana oraz uzupełnianie ręczników;
  • Uzupełnianie artykułów konsumpcyjnych oraz eksploatacyjnych według ustalonych standardów;
  • Uzupełnianie materiałów reklamowych;
  • Utrzymanie w czystości hotelu;
  • Informowanie przełożonego o brakach i usterkach w pokojach;
  • Zgłaszanie i odnoszenie rzeczy zaginionych pozostawionych przez gości;
  • Przekazywanie do pralni i odbiór z pralni rzeczy gości;
  • Pranie hotelowych ręczników, firan, zasłon , kap itp;
  • Przekazywanie odpowiednim pracownikom uwag i życzeń klientów niebędących w zakresie obowiązków pokojowej;
  • Przekazywanie informacji innym pracownikom;
  • Kontrola pokoi hotelowych, pomieszczeń;

Oferujemy:

  • Umowę o pracę;
  • Pracę w profesjonalnym zespole;

Konserwator (dział techniczny)

Opis stanowiska

  • Dbanie o sprawne funkcjonowanie hotelu od strony technicznej;
  • Usuwanie drobnych usterek instalacji wewnętrznych (np. elektrycznej, klimatyzacji, wod-kan., C.O.);
  • Usuwanie usterek w urządzeniach stanowiących wyposażenie hotelu;
  • Wykonywanie drobnych prac remontowych, jak np. malowanie, tapetowanie, naprawy mebli i stolarki drewnianej;
  • Usuwanie bieżących usterek zgłaszanych przez obsługę oraz gości;

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne;
  • Wysoka kultura osobista;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętność efektywnego działania pod presją czasu;
  • Mile widziane uprawnienia elektryczne do 1 KW;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • dyspozycyjność;

Oferujemy:

Kelnerka

Wymagania:

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym, także w weekendy;
  • osoby lubiące kontakt z ludźmi i pracę zespołową;
  • posiadających wysoką kulturę osobistą;
  • z aktualną książeczką sanitarną;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie ogromnym atutem.
  • wykształcenia minimum średniego;
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego;
  • łatwości nawiązywania kontaktów i dobrej organizacji pracy;
Oferujemy:
Partnerzy