MYSZKÓW – W domu miał narkotyki

13.12.2016, 10:06

Kryminalni z Myszkowa zatrzymali 20-latka, który posiadał narkotyki. W mieszkaniu mężczyzny śledczy znaleźli marihuanę. O losie mieszkańca Myszkowa zadecyduje wkrótce sąd.

W sobotę około 6.30 śledczy z myszkowskiej komendy ustalili, że w jednym z z myszkowskich mieszkań przebywa 20-latek, który posiada narkotyki. Przypuszczenia mundurowych potwierdziły się. W mieszkaniu zajmowanym przez chłopaka stróże prawa znaleźli zawiniątka z zawartością, jak się okazało, marihuany. 20-latek został zatrzymany i przesłuchany. O jego dalszym losie zdecyduje wkrótce prokurator i sąd.

Źródło: myszkow.slaska.policja.gov.pl
Zdjęcie: myszkow.slaska.policja.gov.pl

Pozostałe:
MYSZKÓW – Zmiana organizacji ruchu na Nieradzie

Od 3 marca do listopada 2020 roku w  związku z realizacją zadania pod nazwą „Przebudowa drogi powiatowej nr 1715 w m. Myszków (Nierada) km 0+043,57 do km 0+537,00 łącznie z robotami na przepuście i przebudową mostu wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu. Jak informuje myszkowski magistrat ruchu zostanie wyłączony obszar od skrzyżowania z DW 791 ul. Zawiercka (obwodnica Myszkowa) w kierunku miejscowości Kopaniny.

Wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu jest konieczne ponieważ przebudowa drogi i obiektu mostowego na rzece Warta, gdzie wymaga całkowitego rozebrania obiektu mostowego oraz konstrukcji drogi na całej jej szerokości, dlatego na okres wykonywania prac przejazd w/w drogą oraz przez most będzie niemożliwy.

Objazd odbywać się będzie przez ulice Zacisze-Nadrzeczna-Włodowska-Nierada. Główny objazd zamkniętego odcinka drogi odbywał się będzie drogą wojewódzką nr 791 oraz drogami powiatowymi zlokalizowanymi na terenie powiatu myszkowskiego oraz powiatu zawierciańskiego.

-czytamy na stronie Urzędu Miejskiego w Myszkowie.

Partnerzy