MYSZKÓW – Kolizja, promile i sądowy zakaz

14.12.2016, 11:59

Myszkowscy policjanci zatrzymali kierowcę fiata ducato który miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie i doprowadził do kolizji drogowej.

Okazało się również, że 40-letni mężczyzna jechał na zakazie sądowym. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje prokurator i sąd.
Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 11.20 w Koziegłowach. Policjanci z wydziału ruchu drogowego otrzymali informację, że najprawdopodobniej pijany kierowca fiata, uderzył w ogrodzenie posesj i odjechał stamtąd. Na miejsce przyjechali mundurowi, którzy zastali mężczyznę przed jednym z koziegłowskich lokali. Gdy sprawdzili stan trzeźwości kierowcy opla okazało się, że jest kompletnie pijany. Wynik badania pokazał, że miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo mężczyzna jechał pomimo orzeczonego przez Sąd zakazu prowadzenia pojazdów. W zdarzeniu na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Za kumulację zdarzeń, nieodpowiedzialny 40-atek odpowie przed sądem. Grozi mu nawet 3 lata za kratami.

Źródło: myszkow.slaska.policja.gov.pl
Zdjęcie: myszkow.slaska.policja.gov.pl

Pozostałe:
MYSZKÓW – Zmiana organizacji ruchu na Nieradzie

Od 3 marca do listopada 2020 roku w  związku z realizacją zadania pod nazwą „Przebudowa drogi powiatowej nr 1715 w m. Myszków (Nierada) km 0+043,57 do km 0+537,00 łącznie z robotami na przepuście i przebudową mostu wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu. Jak informuje myszkowski magistrat ruchu zostanie wyłączony obszar od skrzyżowania z DW 791 ul. Zawiercka (obwodnica Myszkowa) w kierunku miejscowości Kopaniny.

Wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu jest konieczne ponieważ przebudowa drogi i obiektu mostowego na rzece Warta, gdzie wymaga całkowitego rozebrania obiektu mostowego oraz konstrukcji drogi na całej jej szerokości, dlatego na okres wykonywania prac przejazd w/w drogą oraz przez most będzie niemożliwy.

Objazd odbywać się będzie przez ulice Zacisze-Nadrzeczna-Włodowska-Nierada. Główny objazd zamkniętego odcinka drogi odbywał się będzie drogą wojewódzką nr 791 oraz drogami powiatowymi zlokalizowanymi na terenie powiatu myszkowskiego oraz powiatu zawierciańskiego.

-czytamy na stronie Urzędu Miejskiego w Myszkowie.

Partnerzy