MYSZKÓW – Widoczny = bezpieczny

15.12.2016, 10:08

Policjanci ruchu drogowego z Myszkowa oraz duchowni z parafii w gminie Koziegłowy, przeprowadzili wspólną odblaskową akcję dla mieszkańców tej gminy.

W ramach działań pod hasłem Widoczny = Bezpieczny, mundurowi oraz księża w czasie mszy świętych apelowali o bezpieczeństwo na drodze oraz o noszenie elementów odblaskowych. Do rąk mieszkańców Siedlca Dużego oraz Winowna trafiło ponad 150 odblasków.
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Myszkowie, których reprezentował naczelnik podinsp. Marcin Lemański, przeprowadzili odblaskową akcję w gminie Koziegłowy. Działaniom prowadzone były pod hasłem Widoczny = Bezpieczny, a ich celem była poprawa bezpieczeństwa na drodze najmniej chronionych uczestników ruchu, czyli pieszych. Wspólnie z duchownymi z parafii w Siedlcu Dużym oraz w Winownie, podczas mszy świętej, mundurowi apelowali o bezpieczeństwo oraz o noszenie elementów odblaskowych. Każdy z uczestników otrzymał po mszy odblask. W ten sposób stróże prawa przekazali blisko 150 kolorowych odblasków. Przedsięwzięcie spotkało się z pozytywnym odbiorem wśród mieszkańców. Dlatego działania będą kontynuowane. Policjanci z myszkowskiej drogówki chcą trafić do jak największej liczby mieszkańców tej gminy, aby w ten sposób poprawić bezpieczeństwo na drodze.

źródło: myszkow.slaska.policja.gov.pl
zdjęcie: myszkow.slaska.policja.gov.pl

Partnerzy