MYSZKÓW – Zderzenie dwóch pojazdów. Kierowcy trafili do szpitala

15.12.2016, 9:51

Myszkowscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj rano w centrum Myszkowa.

W wyniku zderzenia audi i nissana, do szpitala trafili obaj kierujący.
Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 9.00 na ul. Plac Dworcowy w okolicy ronda. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 19-latek kierujący, jadąc od strony ulicy Plac Dworcowy na rondzie w wyniku nieprawidłowo wykonywanego manewru skrętu, najechał na prawidłowo jadący pojazd nissan. W wyniku zdarzenia kierująca nissanem 48-letnia kobieta i 19-letni kierowca audi trafili do szpitala. Szczegóły i okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają teraz myszkowscy śledczy.

źródło: myszkow.slaska.policja.gov.pl
zdjęcie: myszkow.slaska.policja.gov.pl

Pozostałe:
MYSZKÓW – Zmiana organizacji ruchu na Nieradzie

Od 3 marca do listopada 2020 roku w  związku z realizacją zadania pod nazwą „Przebudowa drogi powiatowej nr 1715 w m. Myszków (Nierada) km 0+043,57 do km 0+537,00 łącznie z robotami na przepuście i przebudową mostu wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu. Jak informuje myszkowski magistrat ruchu zostanie wyłączony obszar od skrzyżowania z DW 791 ul. Zawiercka (obwodnica Myszkowa) w kierunku miejscowości Kopaniny.

Wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu jest konieczne ponieważ przebudowa drogi i obiektu mostowego na rzece Warta, gdzie wymaga całkowitego rozebrania obiektu mostowego oraz konstrukcji drogi na całej jej szerokości, dlatego na okres wykonywania prac przejazd w/w drogą oraz przez most będzie niemożliwy.

Objazd odbywać się będzie przez ulice Zacisze-Nadrzeczna-Włodowska-Nierada. Główny objazd zamkniętego odcinka drogi odbywał się będzie drogą wojewódzką nr 791 oraz drogami powiatowymi zlokalizowanymi na terenie powiatu myszkowskiego oraz powiatu zawierciańskiego.

-czytamy na stronie Urzędu Miejskiego w Myszkowie.

Partnerzy