KOZIEGŁOWY – Zmiana na stanowisku Komendanta Komisariatu Policji

21.12.2016, 10:33

W Komisariacie Policji w Koziegłowach odbyła się uroczysta zbiórka. Okazją do niej było wręczenie podziękowań ustępującemu ze stanowiska komendanta tej jednostki asp. szt. Zbigniewowi Berskiemu.

W uroczystości uczestniczył Komendant Powiatowy Policji w Myszkowie mł. insp. Jacek Kurdybelski.
Wczoraj odbyła się uroczystość wręczenia podziękowań, w związku ze zmianami personalnymi na stanowisku kierowniczym koziegłowskiej policji. Mł. insp. Jacek Kurdybelski- szef myszkowskiego garnizonu, podziękował za rzetelną pracę i zaangażowanie włożone w pracę w Policji asp. szt. Zbigniewowi Berskiemu, który ustąpił ze swojego stanowiska.

Uroczystość ta była również okazją do powierzenia obowiązków na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Koziegłowach podkom. Krzysztofowi Macherzyńskiemu.

W krótkim przemówieniu Komendant Kurdybelski podziękował ustępującemu ze stanowiska asp. szt. Zbigniewowi Berskiemu za lata pracy i serce poświęcone pracy w policji. Na koniec zaproszeni goście składali podziękowania za wzorową współpracę i ogromne zaangażowanie w działalność na rzecz poprawy bezpieczeństwa w gminach Koziegłowy i Poraj.

Źródło: myszkow.slaska.policja.gov.pl
Zdjęcie: myszkow.slaska.policja.gov.pl

Partnerzy