ŻARKI – Podczas legitymowania wpadł z narkotykami

03.01.2017, 16:12

Policjanci z ogniwa patrolowo- interwencyjnego zatrzymali 22-letniego mieszkańca Żarek.

Mężczyzna posiadał przy sobie marihuanę. Podejrzany usłyszał już zarzuty. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z wydziału prewencji zatrzymali do kontroli drogowej osobowe renault, którym podróżowało 5 osób. Podczas kontroli jeden z mężczyzn wpadł z narkotykami. Mundurowi znaleźli w jego kieszeni woreczek z zawartością suszu. Jak się okazało, była to marihuana. 22-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Zatrzymany usłyszał już zarzut posiadania narkotyków. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 3 lat więzienia.

Źródło: myszkow.slaska.policja.gov.pl
Zdjęcie: myszkow.slaska.policja.gov.pl

Pozostałe:
MYSZKÓW – Zmiana organizacji ruchu na Nieradzie

Od 3 marca do listopada 2020 roku w  związku z realizacją zadania pod nazwą „Przebudowa drogi powiatowej nr 1715 w m. Myszków (Nierada) km 0+043,57 do km 0+537,00 łącznie z robotami na przepuście i przebudową mostu wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu. Jak informuje myszkowski magistrat ruchu zostanie wyłączony obszar od skrzyżowania z DW 791 ul. Zawiercka (obwodnica Myszkowa) w kierunku miejscowości Kopaniny.

Wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu jest konieczne ponieważ przebudowa drogi i obiektu mostowego na rzece Warta, gdzie wymaga całkowitego rozebrania obiektu mostowego oraz konstrukcji drogi na całej jej szerokości, dlatego na okres wykonywania prac przejazd w/w drogą oraz przez most będzie niemożliwy.

Objazd odbywać się będzie przez ulice Zacisze-Nadrzeczna-Włodowska-Nierada. Główny objazd zamkniętego odcinka drogi odbywał się będzie drogą wojewódzką nr 791 oraz drogami powiatowymi zlokalizowanymi na terenie powiatu myszkowskiego oraz powiatu zawierciańskiego.

-czytamy na stronie Urzędu Miejskiego w Myszkowie.

Partnerzy