SIEWIERZ – Wpadła na handlu podróbkami w internecie

13.03.2017, 14:46

Będzińscy policjanci zajmujący się przestępczością gospodarczą, zatrzymali wczoraj w godzinach popołudniowych 28-letnią mieszkankę gminy Siewierz.


Za pośrednictwem popularnego internetowego portalu oferowała ona zegarki oraz okulary z podrobionymi znakami towarowymi znanych luksusowych marek. W trakcie przeszukania mieszkania kobiety w ręce stróżów prawa wpadł towar, którego wprowadzenie na rynek w ocenie przedstawiciela pokrzywdzonych firm spowodowałaby straty na kwotę ponad 30 tys. złotych.
Wpadła na handlu podróbkami w internecie
Wspólne działania będzińskich policjantów z Wydziału do Walki z Przestępstwami Gospodarczymi z przedstawicielem producentów odzieży pozwoliły, na ustalenie i zatrzymanie 28-letniej mieszkanki jednej z mniejszych miejscowości na terenie gminy Siewierz. Policjanci uzyskali informację, że kobieta w swoim mieszkaniu może posiadać podróbki, które oferuje do sprzedaży za pośrednictwem popularnego internetowego portalu ogłoszeniowego. Stróże prawa w trakcie przeszukania lokalu znaleźli damskie okulary oraz zegarki, opatrzone podrobionymi znakami towarowymi luksusowych marek. W ocenie przedstawiciela pokrzywdzonych firm odzieżowych, wprowadzenie ich na rynek spowodowałoby straty w wysokości ponad 30 tysięcy złotych. Dalszym losem kobiety zajmie się teraz sąd i prokurator.

źródło: http://www.bedzin.slaska.policja.gov.pl

Partnerzy