MYSZKÓW – Dwaj mężczyźni zatrzymani za posiadanie narkotyków

14.01.2019, 9:58

Mundurowi z Myszkowa zatrzymali w piątek dwóch mężczyzn, którzy mieli przy sobie narkotyki. Pierwszy z nich został ujęty około godziny 19.30 przy ul. Plac Dworcowy w Myszkowie, drugi został zatrzymany na ulicy 3 Maja podczas kontroli drogowej.

Fot: KPP w Myszkowie

34-letni mężczyzna zatrzymany w rejonie dworca kolejowego w Myszkowie, zwrócił uwagę śledczych nerwową reakcją na widok radiowozu.

Z posiadanych informacji wynikało, że ten mężczyzna może posiadać przy sobie substancję zabronioną. W czasie kontroli policjanci znaleźli przy nim woreczek z suszem roślinnym i zawiniątko z białym proszkiem. Narkotyki zostały zabezpieczone. Badanie przeprowadzone przez mundurowych wykazało, że znaleziony susz to marihuana, a sypki środek to amfetamina.

– czytamy na stronie Komendy Powiatowej Policji w Myszkowie.

34-latek usłyszał zarzut posiadania narkotyków i trafił do aresztu. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Drugi z zatrzymanych to 21-letni mieszkaniec Będzina, który był pasażerem zatrzymanego do kontroli drogowej seata cordoby.

Na ulicy 3 Maja stróże prawa zatrzymali samochód do kontroli. Podczas sprawdzania osobówki, funkcjonariusze zauważyli, że pasażer zachowuje się nerwowo. Bardzo szybko wyjaśniła się przyczyna jego podenerwowania, bowiem 21-letni mieszkaniec Będzina miał przy sobie amfetaminę. Sprawca usłyszał zarzut posiadania narkotyków, za co grozi mu do 3 lata więzienia.

– wyjaśniają policjanci z Myszkowa.

Partnerzy