MYSZKÓW – Mecz bokserski Polska – Niemcy

29.04.2019, 14:49


W sobotę w hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego im. mjr. H. Sucharskiego w Myszkowie rozegrano Międzypaństwowy mecz bokserski Polska – Niemcy kadetów. Mecz miał oprawę zawodowej gali bokserskie. Zmaganiom młodych pięściarzy przyglądał się m.in. Artur Szpilka. Zawodowy bokser mocno kibicował Polakom. Polscy kadeci byli górą w rozegrany meczu. Świetnie z rywalem poradził sobie trenujący od trzech lat Jakub Straszewski.
Dobre nastawienie przed walką nie opuszczało Łukasz Perkowski, który ostatnie pokonał swojego rywala 2:1.
Artur Szpilka w rozmowie z nami podkreślał jak istotną rolę w kształtowaniu młodych bokserów mają trenerzy. Młodzi pięściarze dostarczyli kibicom i zaproszonym gościom wiele sportowych emocji. Wsparcia finansowego na organizację Międzypaństwowego meczu bokserskiego Polska – Niemcy udzieliło Miasto Myszków. Środki zostały przekazane w ramach konkursu na dotację dla organizacji pozarządowych.

Pozostałe:
MYSZKÓW – Zmiana organizacji ruchu na Nieradzie

Od 3 marca do listopada 2020 roku w  związku z realizacją zadania pod nazwą „Przebudowa drogi powiatowej nr 1715 w m. Myszków (Nierada) km 0+043,57 do km 0+537,00 łącznie z robotami na przepuście i przebudową mostu wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu. Jak informuje myszkowski magistrat ruchu zostanie wyłączony obszar od skrzyżowania z DW 791 ul. Zawiercka (obwodnica Myszkowa) w kierunku miejscowości Kopaniny.

Wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu jest konieczne ponieważ przebudowa drogi i obiektu mostowego na rzece Warta, gdzie wymaga całkowitego rozebrania obiektu mostowego oraz konstrukcji drogi na całej jej szerokości, dlatego na okres wykonywania prac przejazd w/w drogą oraz przez most będzie niemożliwy.

Objazd odbywać się będzie przez ulice Zacisze-Nadrzeczna-Włodowska-Nierada. Główny objazd zamkniętego odcinka drogi odbywał się będzie drogą wojewódzką nr 791 oraz drogami powiatowymi zlokalizowanymi na terenie powiatu myszkowskiego oraz powiatu zawierciańskiego.

-czytamy na stronie Urzędu Miejskiego w Myszkowie.

Partnerzy