MYSZKÓW – Lato w mieście

27.06.2019, 12:04


W ubiegłym tygodniu w szkołach rozbrzmiały ostatnie dzwonki, będące zwiastunem wyczekiwanych przez uczniów wakacji. Czas letnich wyjazdów powoli się rozkręca, dlatego myszkowskie instytucje wychodzą z ofertą atrakcji przygotowanych dla dzieci, młodzieży i nie tylko.

Miłośnicy aktywnego wypoczynku będą mogli pracować nad swoją kondycją na wszystkich obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Sierpień nie zabraknie również bogatej oferty kulturalnej, przygotowanej p[rzez niezawodnych pracowników Miejskiego Domu Kultury.

Jeśli spędzacie część w lata w swoim mieście, to możecie być pewni, że nuda nie będzie Wam doskwierać. Dzięki akcji „Lato w mieście” każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Pozostałe:
MYSZKÓW – Zmiana organizacji ruchu na Nieradzie

Od 3 marca do listopada 2020 roku w  związku z realizacją zadania pod nazwą „Przebudowa drogi powiatowej nr 1715 w m. Myszków (Nierada) km 0+043,57 do km 0+537,00 łącznie z robotami na przepuście i przebudową mostu wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu. Jak informuje myszkowski magistrat ruchu zostanie wyłączony obszar od skrzyżowania z DW 791 ul. Zawiercka (obwodnica Myszkowa) w kierunku miejscowości Kopaniny.

Wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu jest konieczne ponieważ przebudowa drogi i obiektu mostowego na rzece Warta, gdzie wymaga całkowitego rozebrania obiektu mostowego oraz konstrukcji drogi na całej jej szerokości, dlatego na okres wykonywania prac przejazd w/w drogą oraz przez most będzie niemożliwy.

Objazd odbywać się będzie przez ulice Zacisze-Nadrzeczna-Włodowska-Nierada. Główny objazd zamkniętego odcinka drogi odbywał się będzie drogą wojewódzką nr 791 oraz drogami powiatowymi zlokalizowanymi na terenie powiatu myszkowskiego oraz powiatu zawierciańskiego.

-czytamy na stronie Urzędu Miejskiego w Myszkowie.

Partnerzy