MYSZKÓW – Dni Myszkowa 2019

09.07.2019, 15:49


Mocno telewizyjnym akcentem rozpoczęły się tegoroczne dni Myszkowa. TVP Katowice od samego rana nadawało na żywo z Dotyku Jury swoje wakacyjne studio. W godzinach popołudniowych na placu dworcowym, który w weekend stał się sercem Myszkowa, rozpoczęła się wspaniała muzyczna zabawa. Przed publicznością zaprezentował się m.in. zespół Cooltura oraz Kwartet Bojowy i Michał Gasz.

Gwiazdą pierwszego dnia wielkiego święta Myszkowa była Formacja Nieżywych Schabuff. Charyzmatyczny lider zespołu, Olek Klepacz, jeszcze przed wejściem na scenę nucił utwory płynące ze sceny.

Drugiego dnia było równie muzycznie, publiczność rozgrzewała się wspólnie z zespołem Hira oraz zespołem Camel. Atmosfera na całym placu dworcowym była naprawdę gorąca i ludzie bawili się znakomicie. Prawdziwe tłumy pod scenę przyciągnął koncert Łobuzów, którzy porwali publiczność do wspólnej zabawy.

Zwieńczeniem tegorocznych Dni Myszkowa był koncert Piotra Cugowski z zespołem. Wokalista zaśpiewał z myszkowską publiczność, swoje największe przeboje.

Partnerzy