SIEWIERZ – Alpaki z Jury zapraszają w odwiedziny

24.07.2019, 14:12

Video: Telewizja TVS / Youtube

Słyszeliście o Alpakach z Jury, a może odwiedziliście już to wyjątkowe w Siewierzu miejscu? Jeśli nie to macie sporo do nadrobienia, ale nie martwcie się, chętnie Wam w tym pomożemy.  Alpaki z Jury to urocze stadko zwierząt uznawanych za najbardziej sympatyczne na świecie.  Zlokalizowana w Siewierzu hodowla oferuje spacery z alpakami, wizytę u alpak w stajni, alpakoterapię, wizytę z alpakami u dzieci, w przedszkolach i wiele innych.

Takie spotkania z alpakami mają dostarczy uczestnikom wielu pozytywnych emocji i są świetną okazją do obcowania z przyjacielskimi i wyjątkowo ciekawskimi zwierzakami. Odwiedziny u Alpak z Jury dostarczą Wam niezapomnianych wrażeń i będą świetną odskocznią od codziennej gonitwy.

Ostatnio u Alpak z Jury gościła ekipa z Telewizji TVS  (co możecie sprawdzić w załączonym materiale video) podczas nagrań okazało się, że alpaki z Siewierza znakomicie czują się w towarzystwie kamer, a jeszcze lepiej wśród ludzi.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat Alpak z Jury zachęcamy was do polubienia ich funpaga na Facebooku (dostępny tutaj), zaproszenia na wizytę w Alpakulko w Siewierzu możecie wygrać w naszym konkursie prowadzonym do piątku na na stronie ITV Zawiercie na Facebooku.

Fot: Alpaki z Jury / Facebook

 

Partnerzy