MYSZKÓW – Teatr Fajrant przygotowuje się do jubileuszu

18.10.2019, 11:29


18 listopada 2009 roku z inicjatywy Norberta Jęczalika powstała w Myszkowie sekcja teatralna, która kilka lat później przekształciła się w Teatr Fajrant. Przez ostatnie 10 lat z Teatrem Fajrant współpracowało blisko 200 osób, w chwili obecnej w grupie działa około 20 osób, do których niebawem dołącza kolejne.

W związku z jubileuszem teatru nie zabraknie więc kilku powrotów. Na scenie wystąpią także aktualni aktorzy Teatru Fajrant. Spektakl jubileuszowy pt: „Strzał w dziesiątkę” będzie komedią, dlatego widzowie mogą liczyć na sporą dawkę dobrego humoru.

Jubileusz 10-lecia Teatru Fajrant odbędzie się 16 listopada o godzinie 17.00 w Miejski Domu Kultury, serdecznie zapraszamy.

Pozostałe:
MYSZKÓW – Zmiana organizacji ruchu na Nieradzie

Od 3 marca do listopada 2020 roku w  związku z realizacją zadania pod nazwą „Przebudowa drogi powiatowej nr 1715 w m. Myszków (Nierada) km 0+043,57 do km 0+537,00 łącznie z robotami na przepuście i przebudową mostu wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu. Jak informuje myszkowski magistrat ruchu zostanie wyłączony obszar od skrzyżowania z DW 791 ul. Zawiercka (obwodnica Myszkowa) w kierunku miejscowości Kopaniny.

Wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu jest konieczne ponieważ przebudowa drogi i obiektu mostowego na rzece Warta, gdzie wymaga całkowitego rozebrania obiektu mostowego oraz konstrukcji drogi na całej jej szerokości, dlatego na okres wykonywania prac przejazd w/w drogą oraz przez most będzie niemożliwy.

Objazd odbywać się będzie przez ulice Zacisze-Nadrzeczna-Włodowska-Nierada. Główny objazd zamkniętego odcinka drogi odbywał się będzie drogą wojewódzką nr 791 oraz drogami powiatowymi zlokalizowanymi na terenie powiatu myszkowskiego oraz powiatu zawierciańskiego.

-czytamy na stronie Urzędu Miejskiego w Myszkowie.

Partnerzy