MYSZKÓW – Jubileusz Teatru Fajrant

18.11.2019, 11:28Za kulisami ostatnie przygotowania, już za kilkadziesiąt minut rozpocznie się wielkie świętowanie. Teatr Fajrant ma już dziesięć lat i z okazji swojego jubileuszu zaprosił mieszkańców Myszkowa na urodzinowy spektakl. Wśród aktorów pełna mobilizacja.

Zanim na scenie pojawili się aktorzy publiczność miała okazję powspominać ostatnią dekadę działalności Teatru Fajrant. Następnie przyszedł czas na wyczekiwaną „wisienkę na torcie” w postaci spektaklu „Strzał w dziesiątkę”.

Spektakl Strzał w Dziesiątkę zagwarantował publiczności sporą dawkę dobrego humoru. Dzięki kolejnym scenom i świetniej grze aktorskiej widzowie pękali ze śmiechu.

Jubileusz Teatru Fajrant podobnie jak sam tytułu urodzinowego spektaklu okazał się strzałem w dziesiątkę. Sala Miejskiego Domu Kultury wypełniła się do ostatniego miejsca. Jubileuszowe przedstawienie zostanie wystawione jeszcze 15 grudnia. Gorąco polecamy, nie będziecie żałować!

Pozostałe:
MYSZKÓW – Zmiana organizacji ruchu na Nieradzie

Od 3 marca do listopada 2020 roku w  związku z realizacją zadania pod nazwą „Przebudowa drogi powiatowej nr 1715 w m. Myszków (Nierada) km 0+043,57 do km 0+537,00 łącznie z robotami na przepuście i przebudową mostu wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu. Jak informuje myszkowski magistrat ruchu zostanie wyłączony obszar od skrzyżowania z DW 791 ul. Zawiercka (obwodnica Myszkowa) w kierunku miejscowości Kopaniny.

Wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu jest konieczne ponieważ przebudowa drogi i obiektu mostowego na rzece Warta, gdzie wymaga całkowitego rozebrania obiektu mostowego oraz konstrukcji drogi na całej jej szerokości, dlatego na okres wykonywania prac przejazd w/w drogą oraz przez most będzie niemożliwy.

Objazd odbywać się będzie przez ulice Zacisze-Nadrzeczna-Włodowska-Nierada. Główny objazd zamkniętego odcinka drogi odbywał się będzie drogą wojewódzką nr 791 oraz drogami powiatowymi zlokalizowanymi na terenie powiatu myszkowskiego oraz powiatu zawierciańskiego.

-czytamy na stronie Urzędu Miejskiego w Myszkowie.

Partnerzy