MYSZKÓW – Zawody Strzeleckie o Puchar Burmistrza

26.11.2019, 15:26

W niedzielę na Miejskiej Strzelnicy LOK odbyły się kolejne w tym roku zawody strzeleckie. Tym razem 24 drużyny walczyły o Puchar Burmistrza Miasta Myszkowa Włodzimierza Żaka. Każda z drużyn składała się z pięciu strzelców. Zawodnicy wykonywali po 15 strzałów, w tym 10 ocenianych.

W każdą sobotę przed zawodami na strzelnicy LOK w Myszkowie odbywają się trening. Zawody przeprowadzane są wyłącznie na broni klubowej. LOK w Myszkowie posiada kilka rodzajów broni. Zawody o Puchar Burmistrza Miasta Myszkowa Włodzimierza Żaka były wydarzeniem wieńczącym tegoroczny sezon strzelecki.

Pozostałe:
MYSZKÓW – Zmiana organizacji ruchu na Nieradzie

Od 3 marca do listopada 2020 roku w  związku z realizacją zadania pod nazwą „Przebudowa drogi powiatowej nr 1715 w m. Myszków (Nierada) km 0+043,57 do km 0+537,00 łącznie z robotami na przepuście i przebudową mostu wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu. Jak informuje myszkowski magistrat ruchu zostanie wyłączony obszar od skrzyżowania z DW 791 ul. Zawiercka (obwodnica Myszkowa) w kierunku miejscowości Kopaniny.

Wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu jest konieczne ponieważ przebudowa drogi i obiektu mostowego na rzece Warta, gdzie wymaga całkowitego rozebrania obiektu mostowego oraz konstrukcji drogi na całej jej szerokości, dlatego na okres wykonywania prac przejazd w/w drogą oraz przez most będzie niemożliwy.

Objazd odbywać się będzie przez ulice Zacisze-Nadrzeczna-Włodowska-Nierada. Główny objazd zamkniętego odcinka drogi odbywał się będzie drogą wojewódzką nr 791 oraz drogami powiatowymi zlokalizowanymi na terenie powiatu myszkowskiego oraz powiatu zawierciańskiego.

-czytamy na stronie Urzędu Miejskiego w Myszkowie.

Partnerzy