MYSZKÓW – Wieczór Baletowy Kropli Szczęścia

04.12.2019, 15:30

Fundacja Kropla Szczęścia po raz trzeci zaprosiła mieszkańców Myszkowa i okolicznych gmin na Charytatywny Wieczór Baletowy.  Przed spektaklem, a także po nim można było zakupić ozdoby Bożonarodzeniowe wykonane przez podopiecznych naszej Fundacji.

Na kilka minut przed rozpoczęciem widowiska baletowego na scenie Miejskiego domu kultury pojawili się podopieczni Kropli Szczęścia, a prezes Fundacji opowiedziała publiczności m.in o spełnionym marzeniu niepełnosprawnego 17-latka. Tych marzeń Kropla Szczęścia spełnia w tym roku o wiele więcej.

Gdy publiczność poznała już podopiecznych Fundacji, scena została oddana artystom z Ogniska Baletowego z Żarek, którzy pod okiem Łukasza Zasika przygotowali przepiękne przedstawienie baletowe.

Pozostałe:
MYSZKÓW – Zmiana organizacji ruchu na Nieradzie

Od 3 marca do listopada 2020 roku w  związku z realizacją zadania pod nazwą „Przebudowa drogi powiatowej nr 1715 w m. Myszków (Nierada) km 0+043,57 do km 0+537,00 łącznie z robotami na przepuście i przebudową mostu wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu. Jak informuje myszkowski magistrat ruchu zostanie wyłączony obszar od skrzyżowania z DW 791 ul. Zawiercka (obwodnica Myszkowa) w kierunku miejscowości Kopaniny.

Wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu jest konieczne ponieważ przebudowa drogi i obiektu mostowego na rzece Warta, gdzie wymaga całkowitego rozebrania obiektu mostowego oraz konstrukcji drogi na całej jej szerokości, dlatego na okres wykonywania prac przejazd w/w drogą oraz przez most będzie niemożliwy.

Objazd odbywać się będzie przez ulice Zacisze-Nadrzeczna-Włodowska-Nierada. Główny objazd zamkniętego odcinka drogi odbywał się będzie drogą wojewódzką nr 791 oraz drogami powiatowymi zlokalizowanymi na terenie powiatu myszkowskiego oraz powiatu zawierciańskiego.

-czytamy na stronie Urzędu Miejskiego w Myszkowie.

Partnerzy