MYSZKÓW – XIII Koncert świąteczny w MDK

17.12.2019, 12:38


Kiermaszem Bożonarodzeniowym rozpoczęło się kolejne grudniowe wydarzenie zorganizowane w Miejskim Domu Kultury w Myszkowie. Stoiska uginały się pod pięknymi ręcznie wykonanymi ozdobami. W tym przedświątecznym okresie nie zapomniano również o cennym niesieniu pomocy.

Równo o godzinie 18.00 rozpoczął się tradycyjny już koncert świąteczny w wykonaniu Młodzieżowej Orkiestry Muzyki Rozrywkowej MDK oraz Teatru Czarna Mysz.

Młodzi muzycy myszkowskiej orkiestry w ostatnim czasie mocno ćwiczyli przed świątecznym koncertem. Wszystko po to by zachwycić publiczność. Równie mocno do swojego występu przygotowali się aktorzy teatru Czarna Mysz.

Tak wielu młodych i utalentowanych muzyków na jednej scenie to wielka radość dla każdego miasta.

Pozostałe:
MYSZKÓW – Zmiana organizacji ruchu na Nieradzie

Od 3 marca do listopada 2020 roku w  związku z realizacją zadania pod nazwą „Przebudowa drogi powiatowej nr 1715 w m. Myszków (Nierada) km 0+043,57 do km 0+537,00 łącznie z robotami na przepuście i przebudową mostu wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu. Jak informuje myszkowski magistrat ruchu zostanie wyłączony obszar od skrzyżowania z DW 791 ul. Zawiercka (obwodnica Myszkowa) w kierunku miejscowości Kopaniny.

Wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu jest konieczne ponieważ przebudowa drogi i obiektu mostowego na rzece Warta, gdzie wymaga całkowitego rozebrania obiektu mostowego oraz konstrukcji drogi na całej jej szerokości, dlatego na okres wykonywania prac przejazd w/w drogą oraz przez most będzie niemożliwy.

Objazd odbywać się będzie przez ulice Zacisze-Nadrzeczna-Włodowska-Nierada. Główny objazd zamkniętego odcinka drogi odbywał się będzie drogą wojewódzką nr 791 oraz drogami powiatowymi zlokalizowanymi na terenie powiatu myszkowskiego oraz powiatu zawierciańskiego.

-czytamy na stronie Urzędu Miejskiego w Myszkowie.

Partnerzy