MYSZKÓW – Julia Tkacz zaśpiewa W THE VOICE KIDS!

16.01.2020, 13:18


Na antenie TVP2 możemy obecnie oglądać obecnie program The Voice Kids. Wśród wielu utalentowanych uczestników, których zobaczymy w telewizyjnym konkursie znalazła się także Julia Tkacz z Myszkowa, która śpiewająco przeszła castingi.

Teraz przed Julką kolejne wyzwanie czyli przesłuchania w ciemno. O tym jak młoda i utalentowana myszkowianka poradzi sobie przed jurorami dowiemy się już w najbliższą sobotę, 18 stycznia o godz. 20:05 oglądając The Voice Kids w TVP 2

Julka ma 13 lat i jest uczennicą SP 2 im. Jana Pawła II w Myszkowie. Jest laureatką konkursów powiatowych takich jak np. „Nasz talent” jak i ogólnopolskich „Złoty mikrofon” w Opocznie. Ostatnio mogliśmy usłyszeć Julkę 6 stycznia na „Koncercie Kolęd”.

Pozostałe:
MYSZKÓW – Zmiana organizacji ruchu na Nieradzie

Od 3 marca do listopada 2020 roku w  związku z realizacją zadania pod nazwą „Przebudowa drogi powiatowej nr 1715 w m. Myszków (Nierada) km 0+043,57 do km 0+537,00 łącznie z robotami na przepuście i przebudową mostu wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu. Jak informuje myszkowski magistrat ruchu zostanie wyłączony obszar od skrzyżowania z DW 791 ul. Zawiercka (obwodnica Myszkowa) w kierunku miejscowości Kopaniny.

Wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu jest konieczne ponieważ przebudowa drogi i obiektu mostowego na rzece Warta, gdzie wymaga całkowitego rozebrania obiektu mostowego oraz konstrukcji drogi na całej jej szerokości, dlatego na okres wykonywania prac przejazd w/w drogą oraz przez most będzie niemożliwy.

Objazd odbywać się będzie przez ulice Zacisze-Nadrzeczna-Włodowska-Nierada. Główny objazd zamkniętego odcinka drogi odbywał się będzie drogą wojewódzką nr 791 oraz drogami powiatowymi zlokalizowanymi na terenie powiatu myszkowskiego oraz powiatu zawierciańskiego.

-czytamy na stronie Urzędu Miejskiego w Myszkowie.

Partnerzy