MYSZKÓW – Julia Tkacz powalczy dalej w The Voice Kids

20.01.2020, 16:25


Pochodząca z Myszkowa Julia Tkacz powalczy w kolejnych odcinkach The Voice Kids. Młoda myszkowianka swoim wykonaniem sprawiła, że aż dwóch jurorów zapragnęło mieć ją w swojej drużynie.

W sobotnim odcinku The Voice Kids mogliśmy usłyszeć, aż dwie piosenki w wykonaniu Julki. Na przesłuchaniach w ciemno ta utalentowana 13-latka zaśpiewała piosenkę Dua Lipy „Be the one”, następnie wspólnie z Cleo i Dawidem Kwiatkowskim Julka wykonała piosenkę Bajmu „Co mi Panie dasz”.

W kolejnych odcinkach The Voice Kids Julkę zobaczymy w drużynie Cleo. Trzymamy mocno kciuki za kolejne sukcesy w programie.

 

Pozostałe:
MYSZKÓW – Zmiana organizacji ruchu na Nieradzie

Od 3 marca do listopada 2020 roku w  związku z realizacją zadania pod nazwą „Przebudowa drogi powiatowej nr 1715 w m. Myszków (Nierada) km 0+043,57 do km 0+537,00 łącznie z robotami na przepuście i przebudową mostu wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu. Jak informuje myszkowski magistrat ruchu zostanie wyłączony obszar od skrzyżowania z DW 791 ul. Zawiercka (obwodnica Myszkowa) w kierunku miejscowości Kopaniny.

Wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu jest konieczne ponieważ przebudowa drogi i obiektu mostowego na rzece Warta, gdzie wymaga całkowitego rozebrania obiektu mostowego oraz konstrukcji drogi na całej jej szerokości, dlatego na okres wykonywania prac przejazd w/w drogą oraz przez most będzie niemożliwy.

Objazd odbywać się będzie przez ulice Zacisze-Nadrzeczna-Włodowska-Nierada. Główny objazd zamkniętego odcinka drogi odbywał się będzie drogą wojewódzką nr 791 oraz drogami powiatowymi zlokalizowanymi na terenie powiatu myszkowskiego oraz powiatu zawierciańskiego.

-czytamy na stronie Urzędu Miejskiego w Myszkowie.

Partnerzy