MYSZKÓW – Wieczór autorski Marcina Pilisa

28.01.2020, 13:33


Miejski Dom Kultury w Myszkowie to miejsce, w którym nieustannie promowani są lokalni artyści, reprezentujący różne dziedziny sztuki. Tym razem z inicjatywy burmistrza Myszkowa Włodzimierza Żaka mieszkańcy miasta mogli spotkać się i porozmawiać z Marcinem Pilisem, pochodzącym z Myszkowa pisarzem, który w swoich książkach podejmuje trudne i mroczne tematy.

W swoim pisarskim dorobku Marcin Pilis ma takie powieści jak „Relikwia”, „Łąka umarłych”, czy „Zemsta kobiet”. Podczas spotkania autorskiego myszkowski pisarz zdradził swoje plany wydawnicze oraz opowiedział o swoich inspiracjach.

Podczas spotkania w Miejskim Domu Kultury Marcin Pilis zdradził czytelnikom swoje wydawnicze plany i zaprezentował fragment tworzonej właśnie książki. Jak mówi sam autor, ta powieść będzie mówić o miłości, która narodziła się pomiędzy fizykiem teoretycznym, a aktorką.

Jeśli dotychczas nie mieliście okazji przeczytać książek autorstwa Marcina Pilisa to gorąco do tego zachęcamy. W jego utworach znajdziecie doskonale zobrazowane stosunki międzyludzkie i bohaterów zmuszonych do podejmowania trudnych wyborów.

Partnerzy