MYSZKÓW – Fenomenalny występ Juli Tkacz w „Bitwach” w The Voice Kids

17.02.2020, 13:45

Źródło: Youtube/ The Voice Kids

W minioną sobotę na antenie TVP 2 mogliśmy obejrzeć kolejny odcinek The Voice Kids z udziałem 13-letniej myszkowianki Julii Tkacz. Choć młoda mieszkanka Myszkowa musiała pożegnać się na tym etapie z programem, to jej wspólny występ z Natalią Kawalec i Julią Tłuczkiewicz komentują media w całym kraju.

Julia, Natalia i Julia wykonały w sobotnim odcinku utwór Adele „Rolling in the deep”. Wstęp utalentowanych nastolatek oczarował publiczność w studio, trenerów oraz miliony widzów przed telewizorami. Nagłówki artykułów, które pojawiły się w mediach po występie dziewczyny brzmią: „Drużyna Cleo zaśpiewała lepiej niż Adele?”.

Występ w „Bitwach” oznaczał jednak, że Cleo będzie musiała wybrać spośród dziewcząt, tą która będzie mogła zaśpiewać w kolejny etapie. Choć koledzy z jury zasugerowali Cleo, że powinna wybrać Julię Tkacz, ona była innego zdania. Cleo postawiła na Natalia Kawalec, która ostatecznie znalazł się w finałowej drużynie swojej trenerki.

Choć przygoda Julii Tkacz z The Voice Kids zakończyła się, to Julka wciąż ma szansę by wygrać plebiscyt na ulubionego uczestnika The Voice Kids, dzięki czemu będzie miała szansę na nagranie swojego debiutanckiego singla i teledysku.

Aby zagłosować na Julię Tkacz wystarczy: 

-Wejść na stronę plebiscytu – www.voicekids.tvp.pl/plebiscyt
 
-Zapoznaj się z regulaminem plebiscytu – www.voicekids.tvp.pl/plebiscyt/regulamin

-Wybierz Julię spośród wszystkich uczestników, którzy przeszli Przesłuchania w ciemno.

Do dzieła! Pomóżmy spełnić utalentowanej myszkowiance, kolejne muzyczne marzenie. Każdy użytkownik posiada limit 10 głosów z danego IP komputera podczas trwania Plebiscytu. Głosować możemy tylko do 20 lutego 2020 r. do godziny 22.00.

 

 

Partnerzy