MYSZKÓW – Zebrali ponad 5 tys. złotych na leczenie Miłosza

25.02.2020, 10:59


Miłośnicy piłki nożnej i ludzie o wielkich sercach po raz kolejny wzięli udział w turnieju charytatywnym organizowanym przez Fundację Kropla Szczęścia. Zawodnicy z równie dużym zaangażowaniem strzelali bramki i wspierali leczenie 3-letniego Miłosza.

Sercem turnieju była piłkarska rywalizacja, jednak organizatorzy nie zapomnieli o atrakcjach towarzyszących i gościach specjalnych.

Zawodowi sportowcy odwiedzający charytatywne turnieje w Myszkowie, nie ukrywają ze pomaganie sprawia im dużo satysfakcji.

Podczas niedzielnego Turnieju Charytatywnego Piłki Nożnej w LO Myszków zebrano ponad 5200 złotych. Kwota w całości została przekazana na leczenie 3-letniego Miłoszka.

Pozostałe:
MYSZKÓW – Zmiana organizacji ruchu na Nieradzie

Od 3 marca do listopada 2020 roku w  związku z realizacją zadania pod nazwą „Przebudowa drogi powiatowej nr 1715 w m. Myszków (Nierada) km 0+043,57 do km 0+537,00 łącznie z robotami na przepuście i przebudową mostu wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu. Jak informuje myszkowski magistrat ruchu zostanie wyłączony obszar od skrzyżowania z DW 791 ul. Zawiercka (obwodnica Myszkowa) w kierunku miejscowości Kopaniny.

Wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu jest konieczne ponieważ przebudowa drogi i obiektu mostowego na rzece Warta, gdzie wymaga całkowitego rozebrania obiektu mostowego oraz konstrukcji drogi na całej jej szerokości, dlatego na okres wykonywania prac przejazd w/w drogą oraz przez most będzie niemożliwy.

Objazd odbywać się będzie przez ulice Zacisze-Nadrzeczna-Włodowska-Nierada. Główny objazd zamkniętego odcinka drogi odbywał się będzie drogą wojewódzką nr 791 oraz drogami powiatowymi zlokalizowanymi na terenie powiatu myszkowskiego oraz powiatu zawierciańskiego.

-czytamy na stronie Urzędu Miejskiego w Myszkowie.

Partnerzy