SIEWIERZ – Dzień Kobiet z Kabaretem Rak

12.03.2020, 16:07


Jak co roku, Gmina Siewierz uroczyście świętowała Dzień Kobiet. 9 marca do Miejsko-Gminnego Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Siewierzu na zaproszenie burmistrza Zdzisława Banasia przybyło liczne grono Pań.

Na kilkanaście minut przed rozpoczęciem wydarzenia zapytaliśmy mieszkanki Siewierz, w jaki sposób świętowały ów dzień oraz czy otrzymały drobne podarunki.

Na dobre samopoczucie i humor z pewnością żadna z Pań nie mogła narzekać. Ich oczekiwaniem była po prostu dobra zabawa.

Tuż przed rozpoczęciem występu zaproszonych artystów Burmistrz Miasta i Gminy Siewierz Zdzisław Banaś, złożył wszystkim zgromadzonym w sali widowiskowej kobietom najserdeczniejsze życzenia oraz wręczył Przewodniczącej Rady Gminy Barbarze Bochenek symboliczny bukiet kwiatów.

Gwiazdą wieczoru był znany ze śląskich korzeni, renomowany w świecie kabaretowym kabaret RAK, w składzie Krzysztof Hanke i Krzysztof Respondek. Już od samego początku występu, dało się wyczuć poczucie humoru obu panów. Artyści także przekazali najserdeczniejsze życzenia dla przybyłych Pań.

Występ był pełen zabawnych anegdot, dowcipów, ciętych ripost wraz z satyrycznymi utworami co zapewniło doskonałą zabawę i potężną dawkę humoru siewierskiej publiczności. Niejednokrotnie artyści zapraszali do wspólnej zabawy. Zwykłe codzienne sytuacje, miały swoje odbicie w scenariuszu prezentowanych skeczów.

Wieczór w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Siewierzu z pewnością można zaliczyć do bardzo udanych. Pełen życzliwości i dobrego humoru na długo zapadnie w pamięci publiczności.

Partnerzy