Siewierz – Porażka Przemszy z faworytem w doliczonym czasie gry.

14.10.2016, 10:18

Piłkarze Przemszy niestety przegrali wyjazdowe spotkanie z Gwarkiem Tarnowskie Góry 2-1 (0-1) w meczu X kolejki IV ligi. Mimo przewagi gospodarzy to siewierzanie,

borykający się z wieloma kontuzjami w zespole, ku zaskoczeniu oglądających jako pierwsi objęli prowadzenie po strzale Marcina Bóla w 39 minucie. W 70 minucie tarnogórzanie wyrównali (P. Timochina), a nieszczęście przyszło w 3 minucie doliczonego czasu gry kiedy to Kuliński bezpośrednio z rzutu wolnego, mocnym strzałem, pokonał Boreckiego. Z przebiegu całego spotkania to jednak drużyna Gwarka miała więcej klarownych sytuacji na zdobycie gola, ale Przemsza mogła pokusić się chociażby o jeden punkt. Niestety szczęście w tym dniu było po stronie gospodarzy. Po tej porażce Przemsza spadła na 11. miejsce w tabeli.

Przemsza: Borecki – Niesyto, Fredyk, Tokarz, Pająk, Tutaj, Czerwiński (75′ Krawczyk), Warzyńczok, Ból, Zawadzki, Tukaj,