ZAWIERCIE – Miasto potrzebuje naszych głosów!!!

18.10.2016, 21:06

Wesprzyjmy Zawiercie głosami! Wygrajmy kampanię promocyjną

Od 10 października do 7 listopada 2016 roku miasta powiatowe będą ścigać się o tytuł „Najpopularniejszego miasta w Polsce”. Zapowiada się mocna rywalizacja!
Turniej pozwoli wyłonić osiem zwycięskich miast. Łączna kwota nagród to aż 420 000 zł na przeprowadzenie kampanii reklamowej na Onet.pl i Zumi.pl.
Szansę na wygraną i zdobycie tytułu „Najpopularniejszego miasta w Polsce” organizatorzy dają każdemu miastu, stosując proporcję liczby głosów do liczby mieszkańców, która zadecyduje o pozycji w plebiscycie. Dodatkowo każdy użytkownik może wyróżnić miasta w specjalnych kategoriach: Ekologia, Turystyka, Biznes i Bezpieczeństwo.
– Nie zapominając o użytkownikach, bez których Turniej Miast nie istniałby, przygotowaliśmy konkurs fotograficzny, w którym damy szansę mieszkańcom na pokazanie swojego miasta z ich perspektywy. Zwycięskie fotografie będą nową “tapetą” danego miasta w 2017 roku na stronie głównej Zumi.pl. Na zwycięzców czekają również atrakcyjne nagrody rzeczowe – informują organizatorzy.
Głosowanie rozpocznie się 10 października br. By oddać głos na Zawiercie należy odwiedzić stronę internetową www.turniejmiast.zumi.pl

Źródło: www.zawiercie.eu

Partnerzy