REGION – Kosztowne leczenie, które może zdziałać cuda

05.12.2018, 14:44

Hania i jej brat Filip to skraje wcześniaki, które urodziły się w 25 tygodniu ciąży. Z konsekwencjami tak szybkiego przyjścia na świat, ta 6-letnia już dziewczynka boryka się do dzisiaj.
Dzięki intensywnej rehabilitacji w wieku 3 lat Hania postawiła swoje pierwsze kroki. Dla rodziny był to promyk nadziei. Dziewczynka wciąż jednak nie mówiła i musiała posługiwać się komunikacją alternatywną.

Ogromne postępy, które pojawiły się po pierwszym przeszczepie natychmiast zauważyła też dyrektor przedszkola do którego uczęszcza Hania. Po każdym kolejny podaniu komórek macierzystych stan Hani ulegał znaczącej poprawie. Dla Pani Danuty to był prawdziwy cud.

Lekarze są zdania, że najlepsze efekty można uzyskać po dwóch przeszczepach, aktualnie rodzina Hani robi wszystko co w jej mocy by zebrać fundusze na kolejny etap leczenia.
Koszt kolejnego przeszczepu to blisko 50 tysięcy złotych. Leczenie Hani możemy wesprzeć poprzez zbiórkę zorganizowaną na portalu SiePomaga.

Link do Fundacji SiePomaga: https://www.siepomaga.pl/hanna-gryta?fbclid=IwAR3K8WXfZsNVVM-lCmSyE3Z0EzMG0DWvbzY82xqYt2XYMYRbvA5NlnCQoHI

Partnerzy