REGION – Kapela Janicek chce wydać płytę. Każdy może pomóc muzykom z Jury

18.09.2019, 14:15

Kapela Janicek przygotowuje się do wydania swoje debiutanckiej płyty. Grupy muzyków z Jury poszukuje osób, które chciały by wesprzeć ich najnowszy projekt. Zbiórka funduszy na wydanie pierwszego albumu Kapeli Janicek prowadzona jest na portalu OdpalProjekt.pl. 

Najnowszy projekt Kapeli Janicek obejmuje produkcję debiutanckiego albumu studyjnego, zrealizowanego w studio koncertowym Polskiego Radia w Katowicach. Na krążku znajdzie się trzynaście utworów o zróżnicowanym charakterze muzycznym, nawiązującym do dotychczasowej działalności kapeli. Wśród muzyków nagrywających album pojawi się wielu zaproszonych gości, wśród których znajdą się również artyści związani z Jurą Krakowsko- Częstochowską. Album, którego premiera planowana jest pod koniec 2019 roku ukaże się w niezwykłej szacie graficznej nawiązującej tematycznie do terenów Jury. Wraz z krążkiem dołączona będzie również książeczka, w której pojawią się informacje o Kapeli Janicek, terenach Jury Krakowsko- Częstochowskiej oraz Patronach projektu.

Dodatkowo projekt obejmie akcję promocyjną w postaci: profesjonalnej sesji zdjęciowej, realizacji teledysku promocyjnego płyty, zrealizowanego na terenie Jury, jak również serii koncertów promujących najnowsze wydawnictwo muzyczne. Całość zrealizowana będzie przy pomocy środków zebranych na produkcję płyty.

Liczymy na to, że debiutancka płyta Kapeli Janicek będzie nie tylko podsumowaniem naszej dotychczasowej działalności artystycznej, ale stanie się również elementem promującym bogatą ofertę turystyczną oraz kulturalną Jury Krakowsko- Częstochowskiej.

-czytamy na stronie internetowej zbiórki.

Partnerzy