ZAWIERCIE – Katarzyna Mikuła nowym Dyrektorem ARZ

19.09.2019, 13:35

16 września nastąpiły zmiany na stanowisku dyrektora Agencji Rozwoju Zawiercia, funkcję objęła Katarzyna Mikuła, związana w przeszłości z firmą ANRO Sp. z o.o. 

Fot: UM w Zawierciu

Jak czytamy na stronie Urzędu Miejskiego w Zawierciu nowa szefowa ARZ biegle posługuje się dwoma językami obcymi i doskonale zna zagadnienia handlowe, ekonomiczne i biznesowe. Ukończyła Wyższą Szkołę Bankową w Chorzowie we współpracy z Coventry University, uzyskując międzynarodowy dyplom MBA (studia podyplomowe Executive MBA, kierunek kadry menedżerskie w globalnej gospodarce). Tytuł magistra uzyskała na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach (politologia).

Przed Agencją stoi dużo nowych wyzwań i czeka nas bardzo dużo pracy. Najważniejszy projekt, który obecnie realizujemy, dotyczy OZE (odnawialne źródła energii – przyp. red.) i jest to jeden z największych tego typu projektów w Polsce. Chcemy również być wparciem dla lokalnego biznesu, oferując przedsiębiorcom realne wsparcie w rozwiązywaniu problemów poprzez działania doradcze i organizacyjne. Na pewno bardzo istotnym zadaniem, którym muszę się zająć, jest przygotowanie założeń Strategii Rozwoju Gospodarczego dla Zawiercia.

– mówi Katarzyna Mikuła.

Nowa dyrektor zastąpiła na tym stanowisku Macieja Zarembę, który złożył rezygnację.

 

Partnerzy